Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

THE EASY WAY TO ENGLISH – snadná cesta k angličtině

Naše škola doplňuje výuku angličtiny měsíčníky Jump, R&R a Gate, které jsou určeny českým studentům angličtiny s nižší úrovní pokročilosti, konkrétně těm, na úrovni A1 – A2 (Elementary, Pre-Intermediate). Časopisy se dotýkají nejrůznějších témat, která jsou nejen vhodná pro školní výuku, ale především blízká mladým lidem. Nechybí zde články o současném dění, rozhovory se známými osobnostmi, informace o nových filmech, počítačových hrách či videohrách, o hudbě a sportu. Důležitou součástí jsou i texty o anglicky mluvících zemích, komiksové zpracování různých povídek či fotopříběhy. Ti, kdo by se rádi dověděli i něco o anglickém jazyce a jeho slovní zásobě a gramatice, jistě ocení i jazykový koutek. Pravidelně se v časopise objevují ukázky testů z mezinárodních zkoušek.

K některým článkům naleznete na webových stránkách časopisu dodatkové cvičení a často také audio nahrávku. Tu si můžete vyhledat online sami, a nebo si chytrým telefonem oskenovat QR kód a zvuk si pustit rovnou z mobilu.

Ing. Věra Poláchová

105104

106

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru