Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Matematická soutěž Pythagoriáda

25. listopadu se ve škole uskutečnilo školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Soutěž sestávala z 10 úloh na prostorovou představivost a prostorovou představivost a ve třech kategoriích podle školního ročníku se jí zúčastnilo 56 žáků.

Mezi šesťáky si nejlépe vedla Sarah Desová z 6.A, která vyřešila všech 10 úloh, a dále Elen Fantová ze 6.A a Petr Havlát ze 6.B, kterým chyběla 1 úloha. V 7. ročníku vyřešili 4 nejlepší žáci 6 úloh, byli to Ladislav Koráb, Josef Chadim, Lukáš Rybníček a Adéla Ráboňová. V 8. ročníku byl nejlepší Michal Uherka před Vendulou Ficovou.

René Křípal, Mgr. Michal Pelán, PhDr. Olga Komínková
učitelé matematiky

107108

109

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru