Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Předvánoční besídka a dílničky pro rodiče

Třída 3.A si 9. 12. 2016 připravila pro své rodiče besídku s vánoční tematikou. V odpoledním představení se mohli rodiče nejprve dozvědět vše o vánočních zvycích a obyčejích, některé z nich děti názorně předvedly. V další části pak žáci nacvičili veselou Zimní pohádku a několik vánočních písní a koled.

Po představení se děti společně s rodiči přesunuli do školní jídelny, kde pro ně byly připraveny dílničky. Žáci si zde za pomoci rodičů mohli vyrobit spoustu krásných výrobků. Po příjemně stráveném odpoledni si tak každý odnesl domů malý dáreček.

Mgr. Irena Nováková, Mgr. Michaela Kalinová

173174175176177178

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru