Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Matematická olympiáda 5. a 9. ročník

I v letošním školním roce se naši žáci zúčastnili Matematické olympiády a snažili se co nejlépe vyřešit šest obtížných matematických příkladů. Úspěšnými řešiteli školního kola se za 5. ročníky stali: Tomáš Kučera – 5.B, Vojtěch Fousek – 5.A, Petr Karásek – 5.B a Jiří Ševčík – 5.B. Se zapeklitými úlohami si z devátých tříd nejlépe poradili Dominik Vondruška a Beata Kupská z 9.B.

24. ledna 2017 proběhlo ve Žďáru nad Sázavou okresní kolo Matematické olympiády, kde se úspěšnými řešiteli stali oba její účastníci, Tomáš Kučera z 5.B a Dominik Vondruška z 9.B. Gratulujeme.

RNDr. Iva Syslová

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru