Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Basketbal - starší žáci

230Dne 15. února se chlapci ze ZŠ Velká Bíteš zúčastnili okrskového kola v baketbalu, které se konalo ve Velkém Meziříčí a bylo určeno pro starší žáky 2. stupně ZŠ. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 základních škol, rozlosovaných do 2 skupin. Naše škola sehrála ve skupině 2 utkání s bilancí 1 výhry a 1 prohry. Do vyřazovacích bojů tak postoupila z 2. místa. Zde bohužel, jak v semifinále, tak v souboji o 3. místo, obě utkání prohrála a na turnaji obsadila konečné 4. místo.

Školu reprezentovali:
Michal Tvrdoň, Lukáš Fousek, Karel Novotný, Tadeáš Matoušek, Vojtěch Kment, Michal Uherka, Vojtěch Svoboda, Tomáš Mahel, Vít Švanda, Tomáš Svoboda, Daniel Sláma a Tomáš Urbánek.

Mgr. Michal Pelán
učitel TV

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru