Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Podoby mléka

Program Podoby mléka na Ostrůvku ve Velkém Meziříčí děti velmi zaujal a pobavil. Žáci třetích ročníků měli možnost nahlédnout do tajů výroby másla, tvarohu a sýra. Tyto výrobky si sami pod vedením lektorů vyrobili a následně si na nich pochutnali. Neméně zábavnou částí programu se stala ochutnávka a porovnávání chuti mléka z běžného prodeje a mléka přímo od krávy a od kozy. Děti se průběžně dozvídaly mnoho zajímavého o výrobě mléka v minulosti a dnes, jeho složení a hlavně důležitosti pro naše zdraví.

Mgr. Irena Nováková, Mgr. Jitka Schwarzbachová, Mgr. Magda Videnská

240

241242243244245246247252253
251250249248

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru