Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Školní kolo recitační soutěže

V pondělí 27. února a ve středu 1. března se na druhém stupni naší školy uskutečnila školní kola recitační soutěže. V prvně jmenovaném termínu jsme hodnotili výkony zástupců šestých a sedmých tříd, ve středu zůstal prostor pro žáky osmých a devátých tříd.

Letošní školní kolo soutěže v recitaci bylo v obou kategoriích početně velmi pěkně zastoupené. Pokaždé jsme slyšeli téměř dvacítku recitátorů a potěšující byl fakt, že přednesu se nebáli ani chlapci.

Vybírat ty nejlepší bylo velmi těžké. Nakonec se porota z řad učitelů českého jazyka rozhodla poslat do obvodního kola Barboru Šínovou z 6. C, Annu Chlubnovou z 7. B, Kateřinu Nováčkovou z 8. A a Vojtěcha Kmenta z 8. B.

„Básník je obyčejný člověk, který do neviditelných sítí představ chytá zlaté rybky slov"...

Tato krásná slova najdou zmínění recitátoři na pamětních listech, které jim budou letošní recitační soutěž připomínat.

Mgr. Eva Čermáková

268

269270271
273274

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru