Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Školní lyžařské závody – přebor kraje Vysočina

V úterý  7. 3. a ve čtvrtek 9. 3. se ve Velkém Meziříčí uskutečnily lyžařské a snowboardové závody, kterých se zúčastnilo 16 škol z kraje. Také naše ZŠ vyslala závodníky do boje o pohár. Závod byl rozdělen do několika kategorií, oceňovali se zvlášť jednotlivci a celkově také škola. Naši lyžaři z I. stupně skončili těsně pod stupni vítězů – obsadili celkově 4. místo. Do celkového hodnocení nejvíce přispěl Marek Balej (2.A), který ve své kategorii v obou dnech zvítězil. 2. stupeň si také nevedl špatně, skončil o stupínek níže na 5. místě. Z nejlepších byla Sofie Padyšáková (7.A), která v kategorii snowboard vybojovala bronzovou medaili. Stejně tak pan učitel Pelán v kategorii učitelé. 

Mgr. Naďa Malcová

296297298299300

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru