Projekt Řecko

V pátek 23. června proběhl projektový den žáků šestých tříd. Jeho tématem bylo Řecko. Víte, jaká zvířata jsou pro Řecko typická? K čemu sloužily amfory a kolik lidí se sejde na řecké svatbě? Tyto a spoustu dalších informací jsme se během dvouhodinové prezentace dozvěděli.

A potom následovala olympiáda. Disciplíny byly poněkud odlišné od těch, které vídáme v televizi. Žáci jednotlivě, ve dvou nebo ve trojicích běhali štafety s pneumatikami. Zvláště pro slabší jedince se podobný úkol zdál poněkud náročný, ale zvládli ho všichni a se ctí. Z nejlepších výsledků se radovala třída 6. C, ale i dvě zbylé třídy je třeba pochválit za krásné sportovní výkony.

Celý den děti hodnotily jako zdařilý, což všechny, kdo se na jeho přípravě podíleli, samozřejmě těší.

Mgr. Eva Čermáková