Okresní kolo přespolního běhu

Ve středu 27. 9. 2017 se ve Žďáře nad Sázavou konalo okresní kolo v přespolním běhu základních škol a víceletých gymnázií. Těchto závodů se zúčastnili nejlepší žáci z 6. – 9. tříd naší školy. V každé kategorii smí závodit 6 dětí příslušné školy a do celkového pořadí se počítají vždy 4 nejlepší umístění daného družstva. V letošním ročníku se téměř všechna naše družstva v jednotlivých kategoriích shodně umístila na 9. místě s výjimkou starších dívek, ty obsadily 8. místo.

Výborný výkon předvedla Sofie Padyšáková, která vyhrála kategorii starších žákyň a obhájila loňské a předloňské vítězství.

Další překvapivé výkony předvedli: Karolína Balejová (14. místo) a Anna Dvořáčková (26. místo – obě mladší žákyně), Maxim Padyšák (21. místo – mladší žáci).

Složení družstev:

• Děvčata 6. + 7. roč. – 9. místo
    Karolína Balejová, Anna Dvořáčková, Nikol Stejskalová, Ema Urbánková, Iveta Chmelíčková, Barbora Škodová
  • Děvčata 8. + 9. roč. – 8. místo
    Sofie Padyšáková, Michaela Dolíhalová, Marie Kratochvílová, Viktorie Blahová, Iveta Pospíšilová, Adriana Kadlecová
  • Chlapci 6. + 7. roč. – 9. místo
    Maxim Padyšák, Michal Pavlíček, Ondřej Hotárek, Dominik Kunc, Michal Ševců, Tomáš Jašek
  • Chlapci 8. + 9. roč. – 9. místo
    Tomáš Mahel, Vojtěch Kment, Daniel Sláma, Michal Uherka, Karel Komrska, Libor Máčka

Jakub Hekal, žák 8. A