Projekt Záložka do knihy spojuje školy

Letos se 1. stupeň naší školy znovu zapojil do česko-slovenského projektu Záložka do knihy spojuje školy. S letošním tématem „Tajuplný svět příběhů" se nám pracovalo velmi dobře a netýkalo se jen hodin, ve kterých se záložky vyráběly, ale prolínalo více předměty a souviselo s tematickými dny. Těmito a dalšími aktivitami se snažíme motivovat děti ke čtení a vytvářet u nich pozitivní vztah ke knihám.

Letos nám jako partnerská škola byla v rámci projektu přidělena trnavská základní škola, s níž jsme si vyměnili vyrobené záložky.

Věříme, že činnosti spojené s výrobou záložek přinesly nejen nám, ale i všem zúčastněným školám mnoho radosti a pozitivních zážitků a znovu se těšíme na další ročníky tohoto projektu.

Mgr. Věra Kroutilová