Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Drakiáda 2.C a 5.A

Ve středu 25. října vzali žáci z 5.A děti z 2.C na pole za prvním mlýnem, aby společně pouštěli draky. Páťáci se rozdělili do dvojic a každá z nich se zodpovědně starala o dva druháčky. Po cestě se vzájemně poznali.

Počasí nám příliš nepřálo - vítr ne a ne zafoukat. Těžká hlína se nám lepila na boty, což ale naše děti neodradilo si pořádně užít malou školní „Drakiádu". Nadšeně s těmi těžkými botami běhaly co nejrychleji, aby ty draky „Mraky" alespoň na chvíli dostaly do oblak. Nakonec společnými silami většina dráčků vzlétla a děti měly velkou radost.

Spolupráce páťáků s druháky byla příkladná a určitě se zase brzy setkají u nějaké další akce.

Mgr. Ilona Lišková, Mgr. Ilona Brůžičková, Martina Forejtová

122123124125126127128129130131

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru