Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zájezd do Vídně

Dne 17. října 2017 navštívilo padesát dva žáků osmých a devátých tříd hlavní město Rakouska Vídeň.

V této významné evropské metropoli děti a jejich učitelky doprovázela průvodkyně paní Ludmila Polanská. Prohlídka města byla zahájena v historickém středu Vídně. Žáci navštívili a zhlédli například Hofburg – císařský palác, dnes sídlo prezidenta, Stephansplatz s monumentálním dómem Sv. Štěpána, Graben- nejvýstavnější třídu, Kunsthistorisches Museum a další památky.

Závěr zájezdu tradičně patřil zábavnému parku Prater. Vše zdařile doplnilo krásné počasí.

René Křípal, Mgr. Zdeňka Simonová, Mgr. Veronika Bártová

137138139140141142146147148

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru