Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Jazyková animace „Němčina nekouše“

V úterý 31. října naši školu navštívila lektorka Martina Matějková se svým programem jazykové animace „Němčina nekouše". Programu se zúčastnili žáci osmých ročníku, kteří se zapojili do nejrůznějších her a aktivit na rozvoj slovní zásoby. Na úvod hodiny lektorka promluvila o svých zkušenostech s německým jazykem ve svém životě a žáci snad pochopili, že k angličtině se jim němčina jako druhý jazyk může jedině hodit.

Názory našich žáků:
„Bylo to dobrý. A mám jiný náhled na německý jazyk."
Vladislav Koráb, 8.B

„Program z němčiny se mi líbil. Bylo to zajímavě promyšlené, dobré a vtipné. Určitě bych uvítala další takovéto hodiny."
Olga Jadrná, 8.C

Za vyučující německého jazyka Mgr. Alena Bílková

149150151152153

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru