Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

O novoveselský míč

Ve středu 25. 10. 2017 před podzimními prázdninami se naše děvčata tradičně vydala do Nového Veselí na turnaj ve vybíjené. Sestavu starších (8. - 9. ročník) tvořily osvědčené žákyně reprezentující školu již několik let, které srdnatým výkonem v souboji o 3. místo porazily domácí tým. U mladší kategorie (6. – 7. ročník) měla převahu děvčata 7. tříd v čele s neúnavnou a výborně hrající Emmou Coufalovou. Děvčata v 5 odehraných zápasech pokaždé zvítězila a radovala se z prvenství na turnaji.

Všem žákyním gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Složení družstva:

  • Mladší žákyně: Iveta Chmelíčková, Markéta Beranová, Barbora Müllerová (7.A), Emma Coufalová, Radka Hofmannová (7.B), Valérie Blažková, Barbora Škodová, Nikol Stejskalová, Karolína Špačková (7.C), Marie Loupová (6.A), Sára Kosmáková a Jolana Kartochvílová (6.C)
  • Starší žákyně: Jana Lundová, Aneta Ventrubová, Veronika Hotárková, Viktorie Blahová (9.A), Leona Matyášová, Adriana Kadlecová, Monika Hladíková (9.B), Sofie Padyšáková, Ema Urbánková (8.A), Monika Havlišová (8.B), Marie Kratochvílová a Sabina Gášparová (8.C)

Učitelé TV

154155156157158159160161162

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru