Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Turnaj ml. žáků ve florbale

Dne 8. listopadu proběhl ve Velkém Meziříčí okrskový turnaj mladších žáků ve florbale. Turnaje se účastnilo i družstvo naší školy, složené z žáků 6. a 7. tříd. Žáci sehráli ve skupině 4 vyrovnaná utkání, ve kterých téměř vždy rozhodoval vstřelený první gól. To se chlapcům podařilo pouze jednou a s bilancí 1 výhry, 1 remízy a 2 proher na postup do dalšího kola nedosáhli. Z 10 základních škol obsadili naši žáci na turnaji, stejně jako v loňském roce, celkové 7. místo.

Děkujeme těmto žákům za reprezentaci školy:
Matěj Medla, Jiří Vrzal, Adam Rozmahel, Ondřej Hotárek, Petr Karmazín, Tadeáš Bárta, Tobiáš Janík, Jan Zachoval, Adam Mateja, Petr Karásek, Michal Ševců a Jan Jurný.

Mgr. Michal Pelán
učitel TV

179180181182183184

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru