Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Matematická soutěž Pythagoriáda 2017

10. listopadu 2017 se ve škole uskutečnilo školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Soutěž sestávala z 10 úloh na prostorovou představivost a logické myšlení a ve třech kategoriích podle školního ročníku se jí zúčastnilo 57 žáků.

Mezi šesťáky si nejlépe vedla Petr Karásek z 6.B, který vyřešil všech 10 úloh, a dále Vojtěch Fousek ze 6.A a Jiří Ševčík ze 6.B, kterým chyběla 1 úloha. V 7. vyhrál Petr Havlát s 8 body před 4 žáky se 7 body – Karolínou Špačkovou, Michaelou Káňovou, Sarah Desovou a Bártou. V 8. ročníku byla nejlepší Eliška Urbánková s 8 body před Sabinou Gášpárovou se 7 body.

René Křípal, Mgr. Michal Pelán, PhDr. Olga Komínková
učitelé matematiky

176177178

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru