Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zájezd do divadla

Divadelní sezóna byla zahájena! Alespoň tedy pro žáky naší školy. Devátého listopadu jsme navštívili Hudební scénu Městského divadla v Brně, abychom se blíže seznámili s životními osudy Charlie Chaplina. Sledovali jsme jeho pouť nelehkým životem, v hlavní roli se vystřídal jako malý chlapec, muž v nejlepších letech a naposledy stařec na sklonku života.

Téměř tři hodiny trvající představení bylo možná až příliš náročné na udržení pozornosti zejména pro nejmladší účastníky našeho zájezdu. Jinak si ovšem naši žáci zaslouží pochvalu za aktivní a chvályhodné strávení volného času.

Mgr. Eva Čermáková

195194

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru