Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Turnaj starších žáků ve florbale

Ve čtvrtek 16. listopadu proběhl ve Velkém Meziříčí okrskový turnaj starších žáků ve florbale. Turnaje se tradičně zúčastnilo družstvo naší školy složené z osvědčených žáků 8. a 9. tříd, kteří reprezentují školu několik let. Žáci sehráli ve skupině 4 vyrovnaná utkání, ve kterých sice předváděli pěknou kombinační hru, ovšem v důležitých momentech rozhodla nepřesná koncovka a na turnaji obsadili 5. místo.

Za reprezentaci školy děkujeme těmto žákům:
Matoušek Tadeáš, Kment Vojtěch, Mahel Tomáš, Uherka Michal, Komrska Karel, Tvrdoň Michal, Urbánek Tomáš, Kožnar Jiří, Rybníček Lukáš, Káňa Jakub, Urban Tadeáš a Valeš Kevin.

Mgr. Michal Pelán
učitel TV

220219

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru