Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Okresní kolo mladších žákyň ve florbalu

Druhým místem v okrskovém kole si mladší žákyně vybojovaly postup do okresního kola. To se konalo v úterý 21. 11. 2017 ve Velkém Meziříčí. I v tomto kole si děvčata vedla skvěle, když po třech výhrách a jedné prohře skončila znovu na 2. místě. K opět skvěle hrající Báře Škodové (3) se střelecky přidala Nikol Stejskalová (2), Emma Coufalová (2), Iveta Chmelíčková (1) a Denisa Čechová (1).

Velká Bíteš - Gymnázium Žďár/S 1:0
Velká Bíteš - ZŠ Školní Velké Meziříčí 3:0
Velká Bíteš - ZŠ Švermova Žďár/S 0:5
Velká Bíteš - Bystřice nad Pernštejnem 5:0

Všem děkujeme za reprezentaci školy.

Iveta Chmelíčková, Barbora Mullerová, Iveta Vondrušková, Denisa Čechová (7.A), Emma Coufalová, Karolína Balejová (7.B), Barbora Škodová, Nikol Stejskalová, Karolína Špačková, Valérie Blažková (7.C), Eliška Doležalová (8.B)                 

Mgr. Naďa Malcová
učitelka Tv

232233234235236237238239

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru