Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Páťáci ve starověku

V pondělí 27. listopadu 2017 žáci pátých ročníků navštívili Městskou knihovnu ve Velké Bíteši, kde se zúčastnili vzdělávacího programu "Tajemná výprava ve starověk". Program vedla paní Radana Sedláčková z nakladatelství Thovt, která žákům velmi poutavě vyprávěla o starověkých civilizacích. Během svého výkladu měla na děti mnoho zajímavých otázek a žáci nás velice překvapili svými znalostmi. Poté se žáci rozdělili do tří skupin představující tři nejvýznamnější starověké civilizace - Řecko, Řím a Egypt. Vyhledávali v knihách informace týkající se právě té jejich civilizace. Za správné odpovědi získávali symboly těchto starodávných zemí.

Žáci z knihovny odcházeli s nově nabytými znalostmi a z programu byli velmi nadšeni.

Za 5. ročníky Mgr. Ilona Lišková, Martina Forejtová

250251252253254255256257258

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru