Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Média

V úterý 19. 12. 2017 se uskutečnil projektový den 9. ročníku s názvem Média. Úvodní část tvořil blok tří dílen, kde žáci prakticky pracovali s články různého typu a prohloubili si na počítači znalosti v oblasti grafického zpracování časopisu. Druhou částí projektu bylo vytvoření vlastního třídního časopisu. Žáci utvořili redakční radu a ostatní pracovali ve skupinkách na jednotlivých příspěvcích.

Projekt nejen prověřil stylistické dovednosti deváťáků, ale prohloubil i jejich schopnost skupinové práce. Zlatou tečkou za projektem se stalo vytištění jednotlivých časopisů. Spokojené úsměvy na tvářích autorů jen ilustrovaly, že se tento oblíbený projekt opět zdařil.

pdfČasopis 9.A3.23 MB

pdfČasopis 9.B4.28 MB

Mgr. Simonová Zdeňka, Mgr. Švihálková Pavla

307308

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru