Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Turnaj starších žáků v basketbalu

Přestože našemu stabilnímu družstvu starších žáků tentokrát chyběli klíčoví hráči (zranění, fotbalové soustředění), rozhodli jsme se i přesto zúčastnit okrskového kola basketbalové soutěže ve Velkém Meziříčí i s méně zkušenými hráči. Všichni hráli s obrovským nasazením a navzájem se povzbuzovali, neboť soupeři byli opravdu silní, mnozí hrají basketbal i jako registrovaní hráči.  Ačkoli jsme utržili prohry se zdatnějšími soupeři ze ZŠ Školní VM a ZŠ Měřín, vyrovnanou hru jsme hráli se ZŠ Sokolovská VM a ZŠ Oslavická VM. Konečné 4. místo je zaslouženým výsledkem.

Je třeba vyzdvihnout výkony nejsilnějších hráčů, jako byli Michal Uherka, Karel Komrska, Tomáš Urbánek a Lukáš Rybníček, jejichž zásluhou jsme uhráli nejvíce bodů. Důstojnou oporou týmu byli Štěpán Strašák, Jirka Kožnar, Marek Rozmahel, Tomáš Hanzl, David Kopečný a Vojta Kment.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Markéta Velebová
učitelka Tv

323320

319321322324

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru