Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Lyžařský výcvikový kurz 2018

Naše škola pořádá každoročně pro žáky 7. ročníku povinný lyžařský výcvikový kurz na Fajtově kopci. Letos se kurzu zúčastnilo celkem 50 žáků. Zdatnější lyžaři začali hned v pondělí sjíždět hlavní sjezdovku, žáci, kteří stáli na lyžích poprvé, začali výuku v mírnější části areálu. Nicméně i úplní začátečníci se během týdne přesunuli na prudší svah a zvládli základní techniku lyžování.

Kurz je přínosem pro žáky jak po pohybové stránce, tak podporuje i zlepšení třídních vztahů.

Kromě výuky obloučků se uskutečnil i školní závod v obřím slalomu, který absolvovali všichni žáci. V kategorii chlapců zvítězil Petr Karmazín ze 7. A, mezi děvčaty favorizovaná Karolína Balejová (7.B).

Lyžařský týden proběhl bez problémů a tentokráte i bez zranění.

za instruktory LVK Mgr. Naďa Malcová

332333334335336337338339

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru