Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Jaro 2018

Tradičně prvním společným projektem pro žáky 6. tříd po jejich příchodu na 2. stupeň je projekt související s příchodem jara. Tento projekt je realizován prostřednictvím rozličných žákovských aktivit přímo v jednotlivých vyučovacích hodinách během jednoho týdne.

Na závěr  žáci shrnují a hodnotí své aktivity formou prezentací a výstupů, kde ukazují, co v hodinách vytvořili a co nového se naučili nebo dozvěděli. Žáci popisovali oslavy jarních a velikonočních svátků u nás i ve světě, historii  jarních zvyků, v přírodopise jarní ožívající přírodu. Na závěr si žáci společně zazpívali anglickou velikonoční píseň

Mgr. Věra Poláchová, René Křípal, Mgr.Marie Vlčková, třídní učitelé 6. ročníku

446447448449

Anketa

Kolik času denně průměrně věnuješ přípravě do školy?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru