Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Jaro 2018

Tradičně prvním společným projektem pro žáky 6. tříd po jejich příchodu na 2. stupeň je projekt související s příchodem jara. Tento projekt je realizován prostřednictvím rozličných žákovských aktivit přímo v jednotlivých vyučovacích hodinách během jednoho týdne.

Na závěr  žáci shrnují a hodnotí své aktivity formou prezentací a výstupů, kde ukazují, co v hodinách vytvořili a co nového se naučili nebo dozvěděli. Žáci popisovali oslavy jarních a velikonočních svátků u nás i ve světě, historii  jarních zvyků, v přírodopise jarní ožívající přírodu. Na závěr si žáci společně zazpívali anglickou velikonoční píseň

Mgr. Věra Poláchová, René Křípal, Mgr.Marie Vlčková, třídní učitelé 6. ročníku

446447448449

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru