Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Program o zdravém stravování

22. 3. 2018 jsme využili nabídky vzdělávací agentury Edhance z Ústí nad Labem, aby nám její lektorky předvedly vzdělávací program Nestlé pro zdraví dětí. Je to projekt na podporu vzdělávání dětí v oblasti výživy a zdraví, motivuje děti k osvojení zásad vyváženého stravování a k pohybovým aktivitám.

Žáci 3. ročníku absolvovali modul Pestrá strava, kde pomocí pracovních listů zjistili, jaké živiny potřebuje naše tělo a co by měl obsahovat zdravý talíř.

Žáci 7. a 8. ročníku se zúčastnili modulu Vyvážená strava, který prostřednictvím interaktivní tabule nebo počítačové prezentace upozorňoval na rizika nevhodného stravování, zopakovali si učivo o prospěšnosti živin a zjišťovali původ potravin.

Přestože pro každou třídu bylo vyčleněno jen 45 minut, bylo zřejmé, že žáky tento způsob výuky bavil.

Mgr. Markéta Velebová

450452453454455456457458459451

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru