Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Čím budu?

„Budu popelářem,“ zní častá odpověď dětí na otázku, čím by jednou chtěly být, vždyť projížďka na stupátku je pro mnohé tak lákavá. S přibývajícím věkem se množí odpovědi typu – rentiérem, tanečnicí u tyče, prezidentem apod. Abychom s výběrem vhodného budoucího povolání (střední školy) žákům 8. ročníku pomohli, nabízíme v rámci projektu o volbě povolání návštěvu několika místních firem a provozoven, kde žáci sami kladou dotazy a zjišťují, co konkrétní pracovní pozice obnášejí. Po návratu do školy pak zpracovávají informace a fotografie z míst, která navštívili a prezentují ostatním spolužákům.

Děkujeme všem osloveným firmám za milé přijetí, konkrétně: Strojírně Slavíček, MŠ U Stadionu, Domovu bez zámku, Kadeřnictví Anděla, Lékárně U Tří sloupů, městské policii, městskému úřadu, hasičům, Pevoplastu Bezděkov, Zahradnictví Pelán, Květinářství Drlíčková, Železářství Žaloudek, Stamal colour Krupička, Horáckému autodružstvu.

Mgr. Markéta Velebová

460463464465466467468469470471461462

Anketa

Na jaký hudební nástroj hraješ?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru