Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Krajské kolo Eurorebusu

V neděli 8. dubna 2018 se konalo krajské kolo Eurorebusu v Campusu  v Brně. Tentokrát bylo tradičně upuštěno od krajských kol. Došlo k rozdělení krajů  a  tak se polovině kraje Vysočina stali soupeři zástupci žáků kraje Jihomoravského. To, že žáci naší školy  právem patřili mezi špičky kraje Vysočina, potvrdili chlapci z prvního stupně v zastoupení Matěj Hekal, Jáchym Moučka a Jan Jurný. Žáci získali krásné druhé místo a postupují do celostátního kola v Praze.  Chlapcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Budeme jim držet pěsti v celostátním kole.

Mgr. Jaroslava Cendelínová

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru