Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Soutěž Hello Games Brno

V pondělí 28. 5. 2018 se v Brně uskutečnil druhý ročník soutěže Hello Games Brno, která je určena pro 2. - 5. ročník základní školy. Žáci z jednotlivých ročníků měli stanovené rozdílné soutěžní disciplíny, společně pak absolvovali dva sportovní úkoly.

Rozdělení disciplín bylo následující:

  • 2. ročník: hra na hudební nástroj – 1 žák za školu
  • 3. ročník: mladý zdravotník – 2 žáci za školu (úkol z první pomoci)
  • 4. ročník: zábavná matematika – 2 žáci za školu (pracovní listy s logickými úlohami)
  • 5. ročník: Spelling Race – 1 žák za školu (soutěž ve spelování anglických slov)

V konkurenci devíti družstev se žáci naší školy neztratili a za své výborné výkony získali krásné 2. místo. Za výbornou reprezentaci školy děkujeme družstvu ve složení: Natálie Izabela Stará, Anna Hotárková, Ondřej Drlíček, Kateřina Řezáčová, Ladislav Chadim, Nikol Pavlíčková.

Mgr. Michaela Kalinová

560561562563

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru