Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Řecko (2018)

Pátek 1. června  prožili šesťáci naší školy netradičně - končil týdenní projekt o Řecku. První dvě hodiny odprezentovali  vše, co se  o této zemi dozvěděli  během vyučování v různých předmětech – občanské výchově, v češtině, angličtině, zeměpise, dějepise, ale i ve fyzice a ve výtvarné výchově.  Zahráli si  předem nacvičené scénky,  předali  si zjištěné informace, ale také si společně zatancovali řecký taneček. Potom na školním hřišti následovalo sportovní soupeření, inspirované olympijskými hrami. Po vyhlášení vítězů a předání medailí pak většina žáků potvrdila svým třídním učitelkám, že to byl vydařený svátek dětí.                             

Třídní učitelky šestých tříd Mgr. Jaroslava Cendelínová, ing. Věra Poláchová, Mgr. Marie Vlčková

584585586587588589590591592593594595596597598

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru