Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Pohár rozhlasu

V úterý 15. 5. se naši žáci a žákyně zúčastnili v Měříně okresního kola Poháru rozhlasu v atletice pro žáky 8. - 9. tříd. Celkem se utkalo 10 družstev v obou kategoriích (chlapci, dívky) z celého okresu. Jednalo se o soutěž v běhu na 60 m, skoku dalekém i vysokém, vrhu koulí, běhu na 800 m (chlapci 1500 m) a štafetu 4 x 60 m.  Družstvo chlapců skončilo těsně pod stupni vítězů na 4. místě vlivem diskvalifikace ve štafetě. Děvčata si počínala lépe a vybojovala stříbrné medaile za krásné 2. místo.

Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme těmto žákyním a žákům:

Aneta Ventrubová (1. místo běh na 60 m), Iveta Pospíšilová (1. místo skok do výšky), Sofie Padyšáková (2. místo běh na 800 m), Viktorie Blahová, Ema Urbánková, Helena Šťávová, Leona Matyášová, Dominika Svobodová, Jana Lundová, Vendula Ficová, Judita Velebová, Veronika Hotárková.

Štafeta ve složení Ema Urbánková, Viktorie Blahová, Dominika Svobodová, Aneta Ventrubová – 3. místo.

Tadeáš Matoušek (1. místo běh na 60 m, 3. místo skok do výšky), Michal Tvrdoň (3. místo vrh koulí), Vojtěch Kment, Karel Komrska, Daniel Sláma, Michal Uherka, Tomáš Mahel, Libor Máčka.

O dva dny později 17. 5. se stejné soutěže ve Žďáře nad Sázavou měli zúčastnit i žáci a žákyně z 6. – 7. tříd naší školy, jenže vlivem nepříznivého počasí se tato akce konala až 31. 5. Celkem se utkalo 10 chlapských a 11 dívčích družstev z celého okresu. Soutěžilo se v téměř totožných disciplínách jako ve starších kategoriích, akorát místo vrhu koulí házeli žáci míčkem a v běhu měli vzdálenost kratší (600 m dívky, 1 000 m chlapci). Družstvo chlapců si počínalo stejně jako jejich starší spolužáci a obsadilo 4. místo. Děvčata obsadila skvělé 3. místo.

Děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme těmto žákyním a žákům:

Nikol Stejskalová, Anna Dvořáčková, Karolína Balejová (2. místo běh na 600 m), Victorie Březinová, Ema Coufalová, Barbora Müllerová, Denisa Čechová, Valérie Blažková, Markéta Beranová, Karolína Špačková, Iveta Chmelíčková (1. místo hod míčkem), Tereza Vondráková.

Štafeta ve složení Karolína Balejová, Karolína Špačková, Denisa Čechová, Iveta Chmelíčková – 3. místo.

Mikuláš Dočkal (2. místo skok do výšky, 3. místo hod míčkem), Martin Požár, Adam Rozmahel, Ondřej Hotárek, Maxim Padyšák, Miroslav Václavík, Tomáš Jašek, Marián Chládek.

Mgr. Michal Pelán, učitel TV

601602603604605606607608609610611612613614

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru