Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

21. ročník McDonald’s Cupu – krajské finále

V pondělí 21. 5. 2018 se v Jihlavě konalo krajské finále 21. ročníku fotbalové soutěže McDonald's Cup pro žáky 1. stupně ZŠ. Finále se zúčastnila nejlepší družstva z jednotlivých okresů Kraje Vysočina. V mladší kategorii A (ročník 2008 a mladší) mělo zastoupení i družstvo naší školy. To si vybojovalo postup na turnaj přes okrskové a okresní kolo, kde nenašlo přemožitele. V krajském finále ovšem naše družstvo nedokázalo navázat na dobré výkony z předchozích kol a ve 2 zápasech ve skupině uhrálo jen bod za remízu a na turnaji obsadilo konečné 4. místo. Za reprezentaci školy děkujeme těmto žákům:

Kategorie A (roč. 2008 a mladší):

Brzobohatý Adam, Drlíček Ondřej, Chytka Tomáš, Střecha Matěj, Kaláb Šimon, Balej Marek, Kolomazníček Daniel, Cross Lukáš, Hotárek Tobiáš, Stejskal Petr, Janoušek Adam, Hanzelka Kryštof.

pdfVýsledková listina719.32 KB

Mgr. Michal Pelán, učitel TV

615616617618

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru