Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Vítání prvňáčků

Prázdniny utekly jako voda a nastal dlouho očekávaný den - 3. září. Očekávaný zvláště pro žáky prvních tříd. Nicméně i skupina deváťáků byla trošku nervózní. Byli to ti, kteří i o prázdninách pilně nacvičovali uvítací pásmo pro prvňáčky. Díky ztíženým podmínkám oproti předešlým rokům jsme neměli jednu centrální místnost, a tak svůj program museli předvést v každé třídě zvlášť, tedy celkem čtyřikrát. Deváťáky to neskutečně bavilo, vžili se do svých rolí, takže není divu, že sklidili zasloužený potlesk. Další společné akce budou následovat během celého roku a už teď se na ně těšíme.

za třídní učitele 9. ročníku Mgr. Markéta Velebová

004005006007

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru