Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Už jen čtyřicet týdnů...

První dva školní týdny jsou za námi a to je u prvňáčků čas k hodnocení a oslavě. Obojí proběhlo ve čtvrtek 13. září 2018 v 1.D.

Celé dopoledne si žáci užívali malý adaptační program - pracovali ve skupinkách, společně tvořili, zpívali písničku o kamarádech a především si povídali. O svých pocitech, o tom čeho se obávali a už se nebojí, co je trápí a jak to udělat, aby se nám tu všem dobře učilo.

Na odpoledne jsme pozvali rodiče a užili si malou oslavu se sportováním na hřišti. Tátové pak založili táborák a připravili pruty, maminky donesly dobroty všeho druhu, sluníčko svítilo a tak se nám všem spolu dobře povídalo o tom, jak se dařilo uplynulé dva týdny novopečeným školáčkům ve škole i doma.

Že to není vždycky jednoduché a občas se něco nepodaří, je jasné. Důležité je zavčas si o všem popovídat, vysvětlit a to se nám zatím (alespoň doufám), podařilo.

Rádi jsme se viděli a při loučení kdosi pravil - tak už jen 40 týdnů, a budou prázdniny.

Mgr. Táňa Filipová, I.D

021022023024025026027028029030031032

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru