Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Adaptační den 1.A a 1.B

Dne 3. září 2018 při slavnostním zahájení školního roku 2018/2019 se prvňáčci ve svých kmenových třídách  setkali s některými dětmi, které již znali ze školky, ale také se tu potkali s novými spolužáky.  Aby se žáci vzájemně poznali, uskutečnily jsme pro ně tzv. adaptační den.

A protože bylo krásně, slunečno, vypravili jsme se do přírody, kde jsme hráli různé seznamovací i pohybové hry. Taktéž žáci ve skupinkách tvořili z přírodnin domečky pro lesní skřítky. Cílem bylo stmelení kolektivu, vést žáky ke kladným kamarádským vztahům a učit je s ostatními spolupracovat.

Do školy jsme se vraceli s dobrým pocitem, že spolu ten první školní rok zvládneme v pohodě.   

Třídy: 1.A Mgr. Ilona Lišková, Martina Forejtová, 1.B Mgr. Šárka Topinková

034035036037038039040041042043

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru