Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

O novoveselský míč 2018

Několik říjnových dní bylo v naší škole ve znamení intenzivního tréninku na turnaj ve vybíjené děvčat, který se uskutečnil 26. 10. 2018 v Novém Veselí.

Starší žákyně měly velkou motivaci, neboť obhajovaly loňské vítězství a největší konkurent – ZŠ Oslavická z Velkého Meziříčí – byl opět na soupisce. Turnajem naše holky postupovaly naprosto hladce, takže největší bitva s obávaným soupeřem se strhla až ve finále. První půlka zápasu nevypadala vůbec dobře, zdálo se, že nervozita naše hráčky zcela paralyzovala, nicméně v druhé části se vyhecovaly (za nemalé podpory našich mladších žákyň na tribuně) k drtivému útoku a zaslouženě zvítězily.

Mladší žákyně se v turnaji rovněž neztratily. Do každého zápasu nastupovaly s velkým odhodláním, hru velmi prožívaly a povzbuzovaly se. Konečné třetí místo je víc, než jsme předpokládali.

Oběma týmům blahopřejeme ke skvělému umístění a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

za učitele Tv 
Mgr. Markéta Velebová

Za naši školu nastoupily:

st. kategorie: Sofie Padyšáková, Ema Urbánková,  Monika Havlišová, Denisa Čechová, Iveta Chmelíčková, Ema Coufalová, Iveta Vondrušková, Bára Škodová, Karolína Špačková, Valérie Blažková, Marie Kratochvílová, Tereza Vondráková

ml. kategorie: Marie Loupová, Adéla Drlíčková, Sára Kosmáková, Natálie Trojanová, Jolana Kratochvílová, Vendula Loupová, Anna Coufalová, Eliška Kujalová, Simona Stecklová, Lenka Chmelíčková, Vanda Coufalová, Natálie Hotárková

085086087088089090091092093094

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru