Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Záložka do knihy spojuje školy

Základní škola Velká Bíteš se opět zapojila do již 9. ročníku česko-slovenského projektu pro základní školy a osmiletá gymnázia Záložka do knihy spojuje školy. Tento projekt byl vyhlášen k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven 2018. V letošním roce žáci tvořili záložky na téma Pohádky, bajky, pověsti a příběhy neznají hranice. Cílem projektu je navázání kontaktu mezi českými a slovenskými základními školami a osmiletými gymnázii a podpora čtení prostřednictvím výměny záložek do knih. Žáci prvního stupně si vyměnili záložky se Základní a mateřskou školou v Trnavě. Partnerské škole jsme zaslali i propagační materiály, které jsme připravili ve spolupráci s ICKK Velká Bíteš. Projekt jsme prezentovali v rámci Dne otevřených dveří.

Mgr. Marcela Doubková

109110112

 

 

111

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru