Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Svatováclavský pochod 2018

V pátek 28. září 2018 proběhl již 9. ročník akce pro veřejnost pořádané naší školou ve spolupráci s Českou ornitologickou společností – Ing. Ivo Hertl, táborníky z LT Prosatín, Okrašlovacím spolkem Dolní mlýn – Milada Vaňková (všem za pomoc patří velký dík). Tradiční trasy o délce 6 a 14 km si prošlo rekordních 165 turistů. Na ty, kteří zvolili kratší trasu, čekala zastavení s tábornickými dovednostmi,  střelbou za vzduchovky, ukázky odchytu a kroužkování ptáků v rámci ornitologie, aktivity s tenisovým míčkem, zastavení na Dolním mlýně s prohlídkou koní a oblíbený  „sumo“ běh.

Závěr pochodu v přírodní učebně patřil opékání špekáčků. Všichni si odnesli účastnický list a příjemný zážitek z krásného dne.

Mgr. Pavel Holánek

144145146147148

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru