Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Planetárium 2018

1. listopadu 2018 se páté třídy s pedagogickým doprovodem vypravily do Brna do Planetária a do nového Retro muzea. Nejdřív jsme navštívili Kraví horu, kde se nachází Planetárium. V sále digitária jsme zhlédli program s názvem Cesta Sluneční soustavou. Ve výpravném představení jsme spatřili ta nejzajímavější zákoutí našeho planetárního systému a podívali se do míst, kam se doposud odvážily jen meziplanetární sondy. V průběhu programu dostávali žáci otázky k tématu, prohlédli si hvězdy, souhvězdí, planety, komety a další vesmírné objekty.

Naše cesta pokračovala do Retro muzea, kde se děti mohly seznámit s jedinečnou expozicí běžného života 50. – 90. let minulého století.

RNDr. Iva Syslová

157158159160161

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru