Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Logická olympiáda 2018

V letošním kole jsme se opět zúčastnili logické olympiády, pořádané  Mensou České republiky. V 1. kole děti řešily v zadaném čase na počítači několik náročných logických úloh. Soutěžily ve dvou kategoriích.

V kategorii mladších žáků se zapojilo 16 dětí z naší školy. Nejlépe si vedli a do krajského kola mezi 50 nejlepších ze 582 účastníků postoupili:  Ladislav Chadim (5. A) - 7. místo, Kateřina Řezáčová (5. C) – 25. místo, Kateřina Janštová (5.C) - 33. místo a Patrik Klega (5.C) - 39. místo.

V kategorii starších žáků se zapojilo 7 soutěžících z naší školy.  Do nejlepší padesátky z 1111 soutěžících a do krajského kola se probojoval Radek Zeman (8.B)  - 33.místo.

 V pátek 2. listopadu vyrazila pětičlenná výprava logických olympioniků do Havlíčkova Brodu reprezentovat naší školu v krajském kole. Nejúspěšnějšími řešiteli dvou náročných testů  byli Ladislav Chadim (16.místo) a Patrik Kléga (17.místo) Gratulujeme.

RNDr. Iva Syslová

162163164

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru