Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Divadelní představení

Již několikátou sezónu vyrážíme s žáky naší školy do různých brněnských divadel, abychom zhlédli zajímavá představení a také si užili krásných divadelních prostor. V pátek 16. listopadu 2018  jsme zavítali na Činoherní scénu Městského divadla Brno, kde uváděli  My Fair Lady ze Zelňáku. Toto již klasické, zábavné a vtipné dílo jsme neviděli poprvé, a tak jsme tušili, že budou naši žáci spokojení. Tři hodiny utekly jako voda, děj měl spád a známé písně vše krásně doplňovaly. Brněnský hantec,  o kterém se v hodinách českého jazyka zmiňujeme, jsme měli příležitost slyšet  z divadelních prken a zažít ho v praxi. A možná se někdo z nás přesvědčil o tom, že je opravdu velmi odlišný od tradiční mluvy, kterou slýcháme a používáme.

Mgr. Eva Čermáková

Za „nové divadelníky“ nám Vojta Kalina z 6. B shrnul své pocity:

„Muzikál My Fire Lady se mi moc líbil. Vše bylo krásně  zahrané a zazpívané. Byl jsem úplně nadšený. Příště určitě pojedu zase.“

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru