Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Spolupráce s mateřskými školami

První ročníky každoročně spolupracují s MŠ ve Velké Bíteši. Dne 17. 10. 2018 třídy 1.A a 1.D navštívily MŠ Lánice, kde nás paní učitelky pozvaly na školní hřiště a naše děti si společně s předškoláky příjemně užily pohybové aktivity na čerstvém vzduchu.     

Další návštěvy jsme uskutečnili 24. října a 21. listopadu. Žáci z 1.D se vypravili se školními taškami na zádech do MŠ Masarykovo náměstí a žáci z 1.A, B navštívili MŠ U Stadionu.

Někteří z nich tyto MŠ absolvovali před nástupem do základní školy. Nejenže si tu zavzpomínali na hezké chvíle prožité v krásně vyzdobených třídách, na oblíbené hračky,… pozdravili své známé kamarády nebo sourozence.

Avšak hlavním cílem těchto návštěv bylo „pochlubit“ se paním učitelkám a dětem z MŠ jací jsou snaživí školáci. S nadšením vytahovali z aktovek pouzdra, sešity, učebnice,… a ukazovali jim svoje první úspěchy - získané hvězdičky, razítka, jedničky, ....

Milé paní učitelky nešetřily úsměvy, chválou i obdivem: „Jak ty děti vyrostly a jaké jsou šikulky.“

Za to jim dovolily si pohrát s jejich hračkami.

Z návštěv se naši „pyšní“ prvňáci spokojeně vraceli zpět do školy. 

1.A Mgr. Ilona Lišková, Martina Forejtová
1.B Mgr. Šárka Topinková
1.D Mgr. Táňa Filipová

190191192193194195196197198199200201202

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru