Velká Bíteš

Aktuality

Spolupráce s mateřskými školami

První ročníky každoročně spolupracují s MŠ ve Velké Bíteši. Dne 17. 10. 2018 třídy 1.A a 1.D navštívily MŠ Lánice, kde nás paní učitelky pozvaly na školní hřiště a naše děti si společně s předškoláky příjemně užily pohybové aktivity na čerstvém vzduchu.     

Další návštěvy jsme uskutečnili 24. října a 21. listopadu. Žáci z 1.D se vypravili se školními taškami na zádech do MŠ Masarykovo náměstí a žáci z 1.A, B navštívili MŠ U Stadionu.

Někteří z nich tyto MŠ absolvovali před nástupem do základní školy. Nejenže si tu zavzpomínali na hezké chvíle prožité v krásně vyzdobených třídách, na oblíbené hračky,… pozdravili své známé kamarády nebo sourozence.

Avšak hlavním cílem těchto návštěv bylo „pochlubit“ se paním učitelkám a dětem z MŠ jací jsou snaživí školáci. S nadšením vytahovali z aktovek pouzdra, sešity, učebnice,… a ukazovali jim svoje první úspěchy - získané hvězdičky, razítka, jedničky, ....

Milé paní učitelky nešetřily úsměvy, chválou i obdivem: „Jak ty děti vyrostly a jaké jsou šikulky.“

Za to jim dovolily si pohrát s jejich hračkami.

Z návštěv se naši „pyšní“ prvňáci spokojeně vraceli zpět do školy. 

1.A Mgr. Ilona Lišková, Martina Forejtová
1.B Mgr. Šárka Topinková
1.D Mgr. Táňa Filipová

190191192193194195196197198199200201202

Anketa

Využíváš elektronickou žákovskou knížku?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru