Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zavři oči a poslouchej

To byl jeden z prvních pokynů, které dostaly děti  I. D na začátku malého výchovného koncertu dne 28. 11. 2018.  Poslouchat a naslouchat se totiž musí cvičit - a pak se člověk dozví spoustu věcí a lépe si užije, a to nejen hudbu.

Tohle dobře věděly studentky pedagogické fakulty Eva a Helena, které vyhověly mému přání  -  a daleko více, než to. Poprosila jsem o malý koncert a dostalo se nám setkání s několika nástroji, zajímavého povídání a samozřejmě i muziky. Děti si mohly na nástroje sáhnout, porovnat barvu jejich tónů a zaposlouchat se. 

Slyšely jsme kytary, housle, akordeon a  příčnou flétnu, ale také povídání o tom, jak je obtížné začít a vydržet cvičit, jak to i bolí, ale jak je potom krásné když člověk nástroj ovládá. Děti velmi ocenily, na co všechno studentky hrají, a mé pedagogické srdce se radovalo z toho, jak si budoucí kolegyně poradí nejen s nástroji, ale i se žáky. 

Děkuji  a těším se na další setkání!                                                

Mgr. Táňa Filipová, I.D

214215216217

218219

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru