Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zprávy ze školní družiny - listopad 2018

Podzimní listopadový podvečer jsme si v rámci Tvořivých dílen pro rodiče a děti zpestřili společným tvořením Andílka z česance merino vlny. Děti i rodiče zvládly práci s vlnou bez problémů a dali tak vzniknout  krásným doplňkům pro letošní vánoční svátky.

Stejně jako děti v rámci výuky, tak i ve školní družině, jsme si připomněli problematiku nemoci tzv. slaných dětí a vyzdobili si jednotlivá oddělení školní družiny pestrobarevnými větrníky. Akce se naše školní družina účastní již několikátým rokem, stejně jako Charitativní akce pro pražskou nemocnici Motol, pro kterou vyrábíme společně s dětmi papírové ozdoby pro vánoční stromečky. Tento rok tomu nebylo jinak.

V závěru měsíce jsme se s dětmi zúčastnili též soutěže firmy Davona o výrobky Sizzix.

Všechny akce, činnosti se těšili velkému zájmu dětí i rodičů, za což jsme velmi rády.

V rámci říjnové internetové soutěže, která je součástí webových stránek školní družiny – www.druzinabites.webnode.cz – byla vylosována Veronika Haklová. Gratulujeme!

Vychovatelky ŠD

249250251252253254256

255

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru