Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zprávy ze školní družiny - prosinec 2018

Celý prosincový měsíc se nesl v duchu blížících se vánočních svátků. V družině tomu nebylo jinak. Všudypřítomná výzdoba i tvořivé činnosti byly sladěny ve vánočním duchu. Vánoční veselí jsme započali Mikulášským odpolednem, ve kterém byly pro děti připraveny pohybové, logické i tvořivé aktivity spojené se svátkem sv. Mikuláše. Následovalo odpoledne provoněné kokosem a vanilkou, odpoledne Nepečeného cukroví. Milým hostem nám byla p. cukrářka Kolesová, která pro nás i děti připravila dva druhy cukroví, jehož přípravu jsme si mohli vyzkoušet. Rády bychom jí poděkovaly za velmi příjemné a chutné odpoledne.

V rámci Tvořivých dílen pro rodiče s dětmi jsme si vyzkoušeli zdobení perníčků. Během měsíce jsme se společně s dětmi zúčastnili dobrovolné sbírky ručně vyráběných vánočních přáníček pro seniory s názvem Ježíškova vnoučata.

Rády bychom všem popřály klidné vánoční svátky a svěží vstup do nového roku.


vychovatelky ŠD
www.druzinabites.webnode.cz

260261262263264265266267268269270271272273274

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru