Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Vánoční sportovní den 2018

Turnaj ve florbalu

Ve čtvrtek  20. 12. 2018 se uskutečnil Vánoční turnaj  8. a 9. ročníku ve florbalu. Soutěže se zúčastnilo celkem 6 smíšených družstev nalosovaných do 2 skupin, z nichž první 2 družstva postupovala do vyřazovacích bojů. Podmínkou pro všechna družstva byla přítomnost v každém utkání vždy minimálně 1 hráčky ve hře za tým. Hrálo se za skvělé atmosféry fandících žáků. V utkání o 1. místo si to mezi sebou rozdala družstva z „céček“. Nakonec se po boji radovala z prvenství třída 9. C, 2. místo brala 8. C a 3. místo obsadila 8. B. Individuální ocenění za nejlepší hráčku turnaje získala Bára Škodová z 8. C, u chlapců byl zvolen nejlepším hráčem Jakub Káňa z 9. C.

Turnaj ve vybíjené

Po turnaji ve florbalu následoval turnaj ve vybíjené 6. a 7. ročníku. Každé družstvo mělo 10 hráčů + 2 náhradníky a musela být splněna podmínka minimálně 5 děvčat v poli. Složení družstva neurčoval učitel, každá třída si své družstvo volila sama a na úvod si kapitán vylosoval jednu ze dvou skupin. Zde se hrálo systémem každý s každým a poté první dvě družstva ve skupině postoupila do vyřazovacích bojů. Po velmi kvalitním výkonu se do finále dostali překvapivě třídy  6. C a 6. A, které si poradily v semifinále s týmy ze 7. ročníku. Finálový zápas opanovala 6. C, na 2. místě se umístila 6. A a bronzový stupínek obsadila

7. A. Při slavnostním vyhlašování výsledků byla oceněna také Anna Coufalová  ze 6. A a Adam Škoda z 6. C, které porota zvolila nejlepšími hráči turnaje.

Gratulujeme a děkujeme žákům za předvedené výkony

Učitelé TV

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru