Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Média 2019

Dnes, 14. 2. 2019, jsme si zkusili, jaké to je být reportér. První tři hodiny jsme chodili do různých dílen, kde nás učili, jak má vypadat vzhled novin, reklam, výběr témat a gramatická správnost v novinách. Poté, co skončily dílny, jsme začali chodit po třídách a ptali se na různá témata, která jsme si vymysleli. Když jsme získali odpovědi na naše otázky o hudbě, Valentýnu nebo jídle, dostali jsme se do učebny informatiky, kde jsme se dali do úpravy našich třídních novin. Doufáme, že se vám budou naše noviny líbit a že vás nadchnou tak, jako nadchly nás.

předseda 9. B

333334335336337

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru