Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Lyžařský přebor škol kraje Vysočina

Ve středu 13. 3. 2019 se ve Velkém Meziříčí uskutečnil lyžařský a snowboardový přebor škol, kterého se zúčastnilo 23 škol z kraje. Také naše ZŠ vyslala závodníky do boje o pohár. Závod byl rozdělen do několika kategorií, oceňovali se zvlášť jednotlivci a celkově také škola.

Naši lyžaři z I. stupně skončili na hezkém 5 místě s 68 body. Do celkového hodnocení nejvíce přispěl Marek Balej (4. A), který ve své kategorii 4. až 5. tříd vybojoval 1. místo. Další, kdo získal body pro nižší stupeň, byl Ondřej Jurný (4. A), který se v kategorii snowboardistů umístil na 2. místě. Z řad učitelů se zúčastnil pan učitel Liška, který získal bronzovou medaili. Lyžaři z II. stupně obsadili celkově 21. místo s 11 body.

Velká pochvala patří všem zúčastněným žákům za reprezentaci školy a budeme se těšit na další ročník lyžařského přeboru škol kraje Vysočina.

pdfVýsledky467.49 KB

Za učitele tělesné výchovy Mgr. Jan Liška

367368369370371373374375376377

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru