Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Prvňáci se vrátili do školky!

Ale ne na dlouho. Však znáte tyhle novinové titulky…

Ve Velké Bíteši je dobrou tradicí spolupráce mateřských škol s naší  Základní školou. Vedle setkání na vyšší úrovni (paní učitelky a  rodiče měří určitě víc, než metr J) mají svá setkání i děti. Prvňáci se v pondělí 18. 3. 2019  ocitli ve Veselé školce jako hosté, pozvaní k vyrábění velikonočních ozdob z hlíny.

Hned u vchodu mnozí z absolventů školky začali vzpomínat na svou paní učitelku, třídu, kamarády. Jaká radost nastala, když se s některými potkali! A protože se v improvizované dílně museli střídat, část prvňáků si šla pohrát. Věřte, že byste je mezi dětmi ze školky ani nepoznali. Tak byli hodní!

Čas, kdy se „mateřské“ paní učitelky trpělivě věnovaly našim prvňáčkům, uběhl jako voda. Výsledkem byly tácy plné velikonočních ozdob k vypálení (spousta nepořádku kolem) a velmi spokojené děti. Zbyl i čas na společné zpívání!

Za to všechno vám, milé paní učitelky „ze žluté“ DĚKUJEME. Udělaly jste nám první jarní radost a my se budeme snažit vám to nějak oplatit.                                                                        

za prvňáky Mgr. Táňa Filipová

400401402403404405406407408409

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru