Na dvou kolech

V rámci cyklistického závodu Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš uspořádala Základní škola výtvarnou soutěž nazvanou Na dvou kolech.

Do výtvarného tvoření se mohli zapojit všichni žáci školy v rámci hodin výtvarné výchovy. Paní učitelky výtvarníky motivovaly a doporučovaly výtvarné techniky. Vše ostatní už bylo na fantazii a výtvarném nadání žáků.

V týdnu cyklistického závodu porota vybrala výtvarné práce, které byly vystaveny v atriu Klubu kultury a obohatily nedělní program na náměstí. Slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné soutěže se uskutečnilo ve sborovně školy v pátek 29. března. Šest výkresů ocenil i starosta města Milan Vlček.

Během měsíce dubna jsou práce žáků k vidění ve třetím patře budovy Základní školy.

Mgr. Marcela Doubková